Kurumsal bakim anlasmasi; Ticari isletmeler için, bilgisayarlarda kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybina, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir, o zaman sorun meydana geldikten sonra firmanizda it departmaniniz yok ise çözüm arayisi içerisine veya çözüm bulmaya degil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalismak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakim Anlasmasindan geçmektedir.

Bakim anlasmasi nedir ?
Bakim anlasmasi, yapilan anlasmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, bilgisayar donanimi, içinde bulunan yazilimlar veya bilgisayar çevre birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiginde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunlarin giderilmesi, gereken önlemlerin alinmasi hizmetlerini kapsar.

Bakim anlasması neden yaptırmalıyım
Isletmenizde bulunan bilgisayar, yazici, tarayici, backup ünitesi, çevre birimlerinin sayisi bes ve katlari olan, bilgisayarlarinda sorun meydana geldiginde, acil çözüm gereken, tüm isletmeler kurumsal bakim anlasmasi yaptirabilirler.

Bakim anlasmasi ne tür hizmetleri kapsar?
Bakim anlasmasi süresince müsterilerine yerinde limitsiz servis destegi kapsaminda asagida ki hizmetleri sunmaktadir.
• Tüm bilgisayarlar için üç ayda 1 kez periyodik bakim
• Virüs, spy güncellemesi ve taramasi
• Otomatik yedekleme sistemi (günlük, haftalik, aylik, manuel)
• Server Kurulum ve Teknik Destek Islemleri
• Windows 7/8/ Vista/XP Kurulum Teknik Destek Islemleri
• Periyodik Veri Yedekleme ve Test Islemleri
• Ag kurulum, test ve destek islemleri
• Sinirsiz telefon destegi
• Uzak baglanti destegi
• Sonlanmayan çagri durumunda müsteri lokasyonunda gidilerek desteginin verilmesi
• Kurum içerisinde en son teknolojiler kontrol edilerek firmaya danismanlik hizmetinin verilmesi
• Bilgisayar, notebook, yazici, monitör, scanner, ve diger çevre ürünlerinin ücretsiz onarimi (parça hariç)

Kurumsal Bakim Anlasmasinin Geçerlilik Süresi Nedir?
Kurumsal Bakim Anlasmasi1 yillik süreler halinde yapilmaktadir

Kurumsal Bakim Anlasmasi Yaptirmanin Avantaji Nedir?
Kurumsal Bakim Anlasmali müsterilerimiz en öncelikli müsterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Baglantisi ve Yerinde Servis hi zmetlerimizden, sorunu en hizli çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müsteri sorunlari giderilir. Müsterilerimiz, donanimlari bozuldugu için, is kaybina ugramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alinir, Teknolojik gelismelerden aninda haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diger donanim ürünlerini aldiklarinda çok özel ödeme kosullari ve iskontolar saglanir.

Kurumsal Bakim Anlasmasina Nasil Baslanir?
Öncelikle bir ön görüsme ile talepler dinlenir, sonrasinda isletme bilgisayarlari ve sistemi analiz edilir ve yapilabilecek hizm etler hakkinda bir brief verilir. Takip eden süreçte bir sözlesme hazirlanir, onaylanmasi durumunda, firmanin büyüklügüne göre 1-10 kisilik bir ekip, isletme bilgisayarlarinda toplu bir çalisma gerçeklestirir, eksikler belirlenir, yedekler alinir, ilk bakim yapilir, firmanin teknik yapisi, eksikler, gelistirmeler hakkinda bir rapor hazirlanarak sirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hizli ve yerinde destek saglanir.